Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Efektywność energetyczna – dofinansowanie inwestycji wspólnot mieszkaniowych i i JST z województwa mazowieckiego - spotkanie informacyjne w Warszawie

Informacje o spotkaniu

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym pt. "Efektywność energetyczna – dofinansowanie inwestycji wspólnot mieszkaniowych i i JST z województwa mazowieckiego". 

Spotkanie odbędzie się 9 listopada 2017 r. w godzinach 10:00-13:15 w sali konferencyjnej CPI (sala nr N035) przy ul. Żurawiej 3/5 w Warszawie.

Rekrutacja na spotkanie rozpoczyna się wraz z dniem ogłoszenia. Formularz zgłoszeniowy (DOCX 65 KB) prosimy wysłać e-mailem na adres: spotkania@cpe.gov.pl

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań dotyczących spotkania prosimy o kontakt pod adresem: spotkania@cpe.gov.pl lub pod numerem 22 378 31 77. 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Dla kogo

Na spotkanie zapraszamy jednostki samorządu terytorialnego (JST) oraz spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe z województwa mazowieckiego.

Program spotkania

Na spotkaniu przedstawimy źródła wsparcia dla JST oraz spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych z województwa mazowieckiego w zakresie inwestycji dotyczących efektywności energetycznej w ramach:

 • Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020
  • Działanie 4.2 Efektywność energetyczna;
  • Działanie 6.2 Rewitalizacja obszarów zmarginalizowanych;
  • Działanie 4.1 Odnawialne źródła energii. 

 • Programu Infrastruktura i Środowisko 2014-2020
  • Działanie 1.3 Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach, Poddziałanie 1.3.2 Wspieranie efektywności energetycznej w sektorze mieszkaniowym;
  • Działanie 1.5 Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu.

 • Instrumenty wsparcia ze środków Funduszu Termomodernizacji i Remontów – Bank Gospodarstwa Krajowego.

Organizator spotkania

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
ul. Żurawia 3/5, 00-503 Warszawa