Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Ewaluacja – obowiązek czy istotny element wzmacniania jakości interwencji publicznych?

Informacje o seminarium

Centrum Unijnych Projektów Transportowych zaprasza do udziału w seminarium „EWALUACJA - obowiązek czy istotny element wzmacniania jakości interwencji publicznych", które odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. w Warszawie (Hotel Polonia Palace, Al. Jerozolimskie 45).

Celem seminarium jest przedstawienie wyników badania ewaluacyjnego ex-post Programu Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 oraz prezentacja i omówienie najnowszych trendów w metodach badań ewaluacyjnych dot. sektora transportu, w tym ukierunkowanie ewaluacji na badanie efektów (przeniesienie akcentu z badań procesowych na badania wpływu).

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie udziału do wtorku (25 kwietnia br.) na adres e-mail: cupt.konferencja@cupt.gov.pl. Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Program seminarium

Seminarium pozwoli na wymianę doświadczeń, zaprezentowanie dobrych praktyk oraz zintensyfikowanie współpracy pomiędzy przedstawicielami wszystkich środowisk zaangażowanych w prowadzenie badań w obszarze transportu, ma umożliwić także poszerzenie wiedzy dot. procesu oceny wpływu interwencji publicznej oraz zainicjowanie dyskusji nad wkładem, jaki ewaluacja może wnieść do realizowania polityki transportowej na szczeblu krajowym i lokalnym.

Agenda spotkania (PDF)

Transmisja

Zapraszamy do śledzenia przebiegu seminarium dzięki transmisji on-line dostępnej na stronie CUPT