Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkania informacyjne w województwie łódzkim z cyklu „Forum Środków Unijnych"

Informacje o spotkaniu

Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym na temat możliwości pozyskania oraz skorzystania z Funduszy Europejskich „Forum Środków Unijnych”.

Najbliższe spotkania informacyjne odbędą się w następujących terminach:

  • 21 marca 2019 r. w godz. 9:00 – 11:30 (rejestracja od godz. 8:30) w Starostwie Powiatowym w Łasku, ul. Południowa 1 - (sala konferencyjna),
  • 21 marca 2019 r. w godz. 13:00 – 15:30 (rejestracja od godz. 12:30) w Zduńskowolskim Centrum Integracji Ratusz, pl. Wolności 26 - sala kameralna - wejście A od strony Kina Ratusz.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział”, do 20 marca 2019 r. do 12:00.

Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Sieradzu.

Dla kogo

Do skorzystania ze spotkania zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego.

Program spotkania

  • Rejestracja uczestników;
  • Bezpośrednie formy wsparcia w ramach Regionalnego Programu Województwa Łódzkiego i Krajowych Programów 2014-2020 z zakresu: termomodernizacji budynków, niskoemisyjnego transportu miejskiego, ochrony środowiska (gospodarka wodna i wodno-kanalizacyjna), odnawialnych źródeł energii (OZE) i budowę sieci szerokopasmowych, wsparcia aktywności zawodowej osób po 29 roku życia, kształcenia zawodowego i działań na rzecz aktywności edukacyjnej osób dorosłych, wsparcia badań oraz innowacyjności, a także modułów biznesowych małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), outplacementu, czyli wsparcia w poszukiwaniu nowej pracy dla pracowników zwalnianych przez firmy grupowo lub indywidualnie;
  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich;
  • Indywidualne konsultacje.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu

ul. Rynek 14
98-200 Sieradz
Tel. 43 678 40 80; 43 822 89 25
e-mail LPISieradz@lodzkie.pl