Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne „Gospodarka niskoemisyjna - dofinansowania dla JST z województwa mazowieckiego”

Informacje o szkoleniu

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (CPI) serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym pt. „Gospodarka niskoemisyjna - dofinansowania dla JST z województwa mazowieckiego”.

Spotkanie odbędzie się 23 maja 2018 r. w godzinach 10:00-13:15 w sali konferencyjnej CPI (sala nr N035) przy ul. Żurawiej 3/5 w Warszawie. 

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Projektu Doradztwa Energetycznego z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Jak wziąć udział w spotkaniu?

Rekrutacja na spotkanie rozpocznie się 7 maja 2018 r. Formularz zgłoszeniowy  (DOCX 54 KB) prosimy wysłać e-mailem na adres: spotkania@cpe.gov.plZe względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Organizator spotkania

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
ul. Żurawia 3/5
00-503 Warszawa 

W przypadku pytań dotyczących spotkania prosimy o kontakt mailowy pod adresem spotkania@cpe.gov.pl lub telefoniczny pod numerem 22 378 31 77.

Dla kogo

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego (JST) z województwa mazowieckiego.

Program szkolenia

Podczas spotkania przedstawimy dostępne źródła wsparcia dla JST z województwa mazowieckiego w zakresie inwestycji dotyczących przejścia na gospodarkę niskoemisyjną w ramach:

  • Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020;
  • Programu Infrastruktura i Środowisko 2014-2020;
  • Instrumentu wsparcia ze środków krajowych – NFOŚiGW i WFOŚiGW.