Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne w Bełchatowie dotyczące możliwości pozyskania Funduszy Europejskich

Informacje o szkoleniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym „Możliwości pozyskania oraz skorzystania z Funduszy Europejskich”.

Najbliższe spotkanie informacyjne odbędzie się 7 marca 2019 r. w godz. 9:50–12:35 (rejestracja od godz. 9:30) w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie, pl. Narutowicza 1A - (sala kinowa). W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod przyciskiem „Weź udział”, do 6 marca 2019 r. do 12:00.

Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Dla kogo

Do skorzystania ze spotkania zapraszamy w szczególności mieszkańców, przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji z powiatu bełchatowskiego.

Program spotkania

  • Rejestracja uczestników;
  • Bezpośrednie formy wsparcia w ramach Regionalnego Programu Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 oraz w ramach Krajowych Programów na lata 2014-2020 z zakresu: termomodernizacji budynków, niskoemisyjnego transportu miejskiego i ochrony środowiska (gospodarka wodna i wodno-kanalizacyjna), OZE (odnawialne źródła energii) i budowę sieci szerokopasmowych; wsparcia aktywności zawodowej osób po 29 roku życia, kształcenia zawodowego i działań na rzecz aktywności edukacyjnej osób dorosłych; wsparcia badań oraz innowacyjności, a także modułów biznesowych małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP); outplacementu, czyli wsparcia w poszukiwaniu nowej pracy dla pracowników zwalnianych przez firmy grupowo lub indywidualnie;
  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich;
  • Indywidualne konsultacje.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie

ul. Kościuszki 17
97-400 Bełchatów
Tel. 44 633 05 13; 44 633 34 63
e-mail LPIBelchatow@lodzkie.pl