Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne w Żaganiu "Fundusze Europejskie na rozwinięcie działalności gospodarczej"

Informacje o szkoleniu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia na rozwinięcie działalności gospodarczej, które odbędzie się 28 marca 2018 r. w godzinach 10:00-12:30 w Żaganiu.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków zwrotnych i bezzwrotnych na rozwinięcie działalności gospodarczej. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące środki z Funduszy Europejskich. Podczas spotkanie przedstawiony zostanie także temat dofinansowań na szkolenia dla małych i średnich przedsiębiorstw. Spotkanie odbędzie się 28 marca 2018 r. w godzinach 10:00–12:30 w Żaganiu w Urzędzie Miasta Żagań, ul. Jana Pawła II 15 (sala konferencyjna).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Na zgłoszenia czekamy do 27 marca 2018 r.

Dla kogo

Spotkanie kierowane jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa lubuskiego.

Organizator spotkania

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze
ul. Bolesława Chrobrego 1-3-5
tel.: 68 4565 535, 454, 480, 488, 499
e-mail infoue@lubuskie.pl