Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Szkolenia w Warszawie dotyczące systemu SL2014 dla beneficjentów konkursów dedykowanych istniejącym szpitalnym oddziałom ratunkowym

Informacje o szkoleniach

Ministerstwo Zdrowia planuje kolejne szkolenie z cyklu SL2014 dla beneficjentów konkursów dedykowanych istniejącym szpitalnym oddziałom ratunkowym Programu Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Szkolenia odbęda się 28-29 listopada 2016 r. w godz. 10.00-16.00 w Warszawie, Centrum Konferencyjno-szkoleniowym Golden Floor, al. Jerozolimskie 123a.

Szkolenie jest bezpłatne i obejmuje takie zagadnienia jak kwalifikowalność wydatków, ogólne zasady przygotowania wniosków o płatność oraz zasady przeprowadzania kontroli projektów. W dwudniowym szkoleniu, które prowadzone jest w formule warsztatów komputerowych, udział może wziąć dwóch pracowników Beneficjenta, bezpośrednio zaangażowanych w rozliczenie projektu.

Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres d.bielawska@mz.gov.pl. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia zostanie przekazane na adres mailowy uczestnika szkolenia, wskazany w formularzu zgłoszeniowym. Nie przyjmujemy zgłoszeń firm współpracujących z Beneficjentami w zakresie przygotowania wniosków o płatność.

Dla kogo

Szkolenie przeznaczone jest dla Beneficjentów Programu Infrastruktura i Środowisko, których projekty zostały rekomendowane do wsparcia w ramach konkursów przeznaczonych dla istniejących szpitalnych oddziałów ratunkowych (konkurs nr 9.1/1/2015 oraz 9.1/2/2015). W szkoleniu udział może wziąć dwóch pracowników Beneficjenta, bezpośrednio zaangażowanych w rozliczenie projektu.

Program szkoleń

  • Kwalifikowalność wydatków w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko
  • Zasady przeprowadzenia kontroli projektów zaawansowanych finansowo przed dokonaniem pierwszego rozliczenia wydatków
  • Ogólne zasady przygotowania wniosków o płatność Beneficjanta w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko
  • Warsztaty komputerowe w zakresie składania wniosków o płatność w SL2014

Szczegółowy program szkolenia do pobrania (PDF 240 KB).

Organizator szkoleń

Ministerstwo Zdrowia
Departament Funduszy Europejskich i e-Zdrowia
tel. 22 53 00 262
e-mail: d.bielawska@mz.gov.pl