Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Konferencja „Przyszłość transportu kolejowego w Polsce Wschodniej”, 20–21 czerwca 2018 r., Olsztyn

Transmisja na żywo

Transmisja na żywo Konferencji „Przyszłość transportu kolejowego w Polsce Wschodniej” będzie dostępna 20 czerwca 2018 r. od godz. 11:00 oraz 21 czerwca 2018 r. od godziny 10:30 pod linkiem

Program konferencji

Program konferencj (PDF 559 KB)

Inwestycje ze środków krajowych i funduszy europejskich wprowadzają olbrzymią zmianę jakościową w infrastrukturze transportu kolejowego. Szansę na włączenie w nowoczesną sieć krajową i szerzej – międzynarodową, otrzymują także województwa Polski Wschodniej: podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie.

Celem konferencji jest przedstawienie kluczowych inwestycji w kolej w Polsce Wschodniej oraz ich implikacji dla przewozów towarowych i pasażerskich, lokalnych, krajowych i międzynarodowych, a w dalszej perspektywie - dla rozwoju społeczno-gospodarczego makroregionu. Konferencja jest skierowana do przedstawicieli biznesu, w tym branży transportowej, dla samorządowców oraz ekspertów i pasjonatów.

Spotkanie organizowane jest przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych pod patronatem Ministra Inwestycji i Rozwoju.

 

Przyszłość Transportu Kolejowego w Polsce Wschodniej - konferencja w Olsztynie