Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Konferencja "POIŚ o przeszłości"

Informacje o konferencji

Ideą konferencji "POIiŚ o przeszłości" jest nie tylko przedstawienie projektów POIiŚ czy CEF i cennych znalezisk w miejscach prowadzonych inwestycji, ale też pokazanie współpracy różnych instytucji zaangażowanych w prace archeologiczne. Chcemy, żeby konferencja była początkiem tworzenia lepszej platformy współpracy między inwestorami, beneficjentami funduszy unijnych a służbami zajmującymi się ochroną zabytków.

Zależy nam, by konferencja uświadomiła beneficjentom, jak ważna jest archeologia przy realizacji poszczególnych inwestycji. Przeprowadzone badania często dają nowe światło nie tylko na realizowaną inwestycję, ale również wpływają na jej modyfikację. Odkrywamy, uczymy się, poznajemy historię.

Co zatem powinien wiedzieć beneficjent, rozpoczynając realizację projektu? Jakie mogą być ograniczenia? Jak powinna wyglądać współpraca, jak złożone są procesy i procedury? Odpowiedzi na te pytania powinny wybrzmieć na jesiennej konferencji.

Lokalizacja

Miejsce organizacji konferencji nie jest przypadkowe. To zabytkowa hala z 1878 roku! Hala położona jest w prawobrzeżnej części Warszawy przy ul. Szwedzkiej 2/4, tuż przy skrzyżowaniu z Al. Solidarności. Jest oznaczona numerem 8.

Rejestracja na konferencję

Zakończyliśmy rejestrację.

UWAGA! Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizator nie zwraca ewentualnych kosztów dojazdu lub noclegu, które ponoszą uczestnicy.

Dla kogo

Na konferencję zapraszamy beneficjentów POIiŚ oraz CEF, a także osoby związane z pracami konserwatorskimi i archeologicznymi na rzecz beneficjentów.

Agenda

Zapraszamy do zapoznania się ze wstępną agendą konferencji.

Agenda (PDF 61 KB)

Pełna wersja agendy zostanie wysłana wraz z potwierdzeniem uczestnictwa w wydarzeniu.

Organizator konferencji

Departament Programów Infrastrukturalnych w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju

Osobą do kontaktu jest Barbara Toczyska 
e-mail barbara.toczyska@miir.gov.pl 
tel. 22 273 77 11