Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Mapa dotacji Unii Europejskiej. Zobacz, co powstało w naszym kraju z Funduszy Europejskich

Dzięki Mapie dotacji UE możesz poznać blisko 300 tysięcy projektów zrealizowanych lub właśnie realizowanych dzięki Funduszom Europejskim. Wsparcie z UE dla polskich projektów wynosi prawie 680 miliardów złotych. Łączna wartość tych projektów przekroczyła 1 bilion 150 miliardów 313 milionów złotych.

"W ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 podjęto już realizację 95 052 projektów i nadal przybywają nowe. Z najciekawszymi pomysłami można zapoznać się w serwisie Mapa dotacji UE, który  został uruchomiony z myślą o osobach poszukujących informacji na temat przedsięwzięć współfinansowanych z pieniędzy unijnych" – powiedział wiceminister funduszy i polityki regionalnej Waldemar Buda.

Na Mapie dotacji Unii Europejskiej znajdziemy wykaz projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich realizowanych w Polsce w latach 2004-2006 oraz 2007-2013 i 2014-2020. Serwis zawiera nie tylko dane statystyczne, ale również zbiór najciekawszych pomysłów na wykorzystanie środków unijnych. Baza inwestycji jest wciąż aktualizowana. Na stronie Mapy dotacji UE znajduje się wyszukiwarka, dzięki której można znaleźć konkretny  projekt lub listę przedsięwzięć realizowanych w wybranej dziedzinie gospodarki.

I Ty możesz skorzystać z unijnego wsparcia

Na stronie www.mapadotacji.gov.pl znajdziesz już 289 950 pomysłów. Na pewno są wśród nich przykłady, które możesz wykorzystać przy tworzeniu własnego projektu. Zainspiruj się i sięgnij po Fundusze. Z Funduszy Europejskich mogą korzystać nie tylko firmy, instytucje, organizacje, ale także osoby prywatne. Fundusze Europejskie są także dla Ciebie.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Mapy dotacji

Zrealizowałeś już swój pomysł z pomocą Funduszy Europejskich. Pokaż nam swój projekt – dodaj jego opis i zdjęcia.

Korzystasz z nowoczesnych kolei, które powstały dzięki Funduszom Europejskim, jeździsz warszawskim metrem, budowanym z wykorzystaniem Funduszy, Twoje miasto zyskało na uroku dzięki obwodnicy, której powstanie zawdzięczasz Funduszom, a może Twoje dziecko chętnie chodzi do przedszkola dofinansowanego przez Fundusze? – znajdź te inwestycje na Mapie dotacji UE i przyślij nam zdjęcia.

Zapraszamy na www.mapadotacji.gov.pl!