Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Rozejrzyj się!

Efekty wdrażania Programu Infrastruktura i Środowisko są widoczne dla każdego z nas. Korzystamy z wybudowanych dróg, z ekologicznego miejskiego transportu publicznego oraz ze modernizowanej infrastruktury kolejowej. Odwiedzamy dofinansowane placówki zdrowia i obiekty kultury. W otoczeniu każdego z nas powstają nowe sieci ciepłownicze i kanalizacyjne, a budynki zostają poddane termomodernizacji.

Wystarczy się tylko rozejrzeć!

Wystawy fotografii

Wybrane projekty realizowane w Programie Infrastruktura i Środowisko prezentujemy teraz na wystawach fotografii. Inwestycje, jakie zostały zrealizowane w danym regionie można zobaczyć aktualnie w dwóch miastach: Warszawa i Gdynia. A już w lutym br. kolejna edycja wystaw: Kraków i Wrocław.

Plansza tytułowa wystawy

Gdzie i kiedy można zobaczyć jak Fundusze Europejskie zmieniają życie Polaków?

29 grudnia 2022 r. – 27 stycznia 2023 r.:

  • dworzec Warszawa Centralna – wystawa prezentuje projekty z woj. mazowieckiego,
  • dworzec Gdynia Główna – wystawa prezentująca projekty z woj. pomorskiego.

1 lutego – 2 marca 2023 r.:

  • dworzec Kraków Główny – wystawa prezentuje projekty z woj. małopolskiego,
  • dworzec Wrocław Główny – wystawa prezentuje projekty z woj. dolnośląskiego. 

Publikacja elektroniczna

Wszystkie projekty prezentowane na wystawach zostały szczegółowo zaprezentowane w publikacji elektronicznej dostępnej w zakładce PUBLIKACJE. Zachęcamy do zapoznania się. 

Program Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 to największy program w całej Unii Europejskiej. Jego budżet to blisko 128 miliardów zł. Liczba realizowanych projektów – prawie 4 tysiące.