Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Forum Środków Unijnych w gminie Zelów

Informacje o spotkaniu

Marszałek Województwa Łódzkiego przy współudziale Burmistrza Zelowa zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dot. możliwości pozyskania oraz skorzystania z Funduszy Europejskich „Forum Środków Unijnych”.

Najbliższe spotkanie informacyjne odbędzie się 14 marca 2019 r. od 10:00 do 12:30 (rejestracja od godz. 9:30) w Ośrodku Konferencyjno-Szkoleniowym przy Patykach znajdującym się w miejscowości Kolonia Łobudzice 18c, 97-425 Zelów.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod przyciskiem „Weź udział”, do 13 marca 2019 roku. Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Dla kogo

Do skorzystania ze spotkania zapraszamy w szczególności mieszkańców, przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji z gminy Zelów oraz powiatu bełchatowskiego.

Program spotkania

  • Rejestracja uczestników;
  • Bezpośrednie formy wsparcia w ramach Regionalnego Programu Województwa Łódzkiego i Krajowych Programów na lata 2014-2020 z zakresu: termomodernizacji budynków, niskoemisyjnego transportu miejskiego, ochrony środowiska (gospodarka wodna i wodno-kanalizacyjna), OZE (odnawialne źródła energii) i budowę sieci szerokopasmowych, wsparcia aktywności zawodowej osób po 29 roku życia, kształcenia zawodowego i działań na rzecz aktywności edukacyjnej osób dorosłych, wsparcia badań oraz innowacyjności, a także modułów biznesowych małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), outplacementu, czyli wsparcia w poszukiwaniu nowej pracy dla pracowników zwalnianych przez firmy grupowo lub indywidualnie;
  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich;
  • Konsultacje indywidualne.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie przy współudziale Burmistrza Zelowa

ul. Kościuszki 17
97-400 Bełchatów
Tel. 44 633 05 13; 44 633 34 63
e-mail LPIBelchatow@lodzkie.pl