Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkania informacyjne w województwie łódzkim z cyklu „Forum Środków Unijnych"

Informacje o spotkaniu

Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dotyczącym możliwości pozyskania Funduszy Europejskich „Forum Środków Unijnych”.

Najbliższe spotkania informacyjne odbędą się w następujących terminach:

  • 9 maja 2019 r. od 9:00 do 11:30 w Bibliotece Publicznej i Domu Kultury Gminy w Zdunach, Zduny 1f, 99-440 Zduny,
  • 9 maja 2019 r. od 13:00 do 15:30 w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Krośniewicach - sala widowiskowa, ul. Targowa 15, 99-340 Krośniewice.

Aby wziąć udział w spotkaniu informacyjnym, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział”, do 8 maja 2019 r. do 12:00. Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Łowiczu.

Dla kogo

Do skorzystania ze spotkania zapraszamy w szczególności samorządowców, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz mieszkańców z terenu powiatu łowickiego i kutnowskiego.

Program spotkania

  • Powitanie uczestników spotkania;
  • Bezpośrednie formy wsparcia w ramach Regionalnego Programu Województwa Łódzkiego i Krajowych Programów na lata 2014-2020 z m.in. zakresu: termomodernizacji budynków, niskoemisyjnego transportu miejskiego, ochrony środowiska (gospodarka wodna i zarządzanie ryzykiem), OZE (odnawialne źródła energii), wsparcia aktywności zawodowej osób po 29 roku życia, kształcenia zawodowego i działań na rzecz aktywności edukacyjnej osób dorosłych, wsparcia badań oraz innowacyjności, a także modeli biznesowych małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), outplacementu, czyli wsparcia w poszukiwaniu nowej pracy dla pracowników zwalnianych przez firmy grupowo lub indywidualnie.
  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
  • Konsultacje indywidualne.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu
ul. Świętojańska 1
99-400 Łowicz
Tel.: 46 837 52 67, 46 837 72 29
e-mail LPILowicz@lodzkie.pl