Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców w Opolu Lubelskim "Unijne dotacje na lubelskie innowacje!"

Informacje o spotkaniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Puławach działający w strukturach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego oraz Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie informacyjne "Unijne dotacje na lubelskie innowacje!". Spotkanie jest skierowane do przedsiębiorców, którzy chcieliby rozwinąć swoją firmę przy pomocy Funduszy Europejskich. Prowadząc własny biznes, musisz być o krok przed konkurencją. Inwestycja w rozwój własnej firmy jest właściwym kierunkiem. Skąd zdobyć na to pieniądze? O tym powiemy na spotkaniu.

Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się, czy dany pomysł ma szansę realizacji przy pomocy Funduszy Europejskich, czy inwestycja kwalifikuje się do uzyskania dotacji, jak pozyskać dotację na kursy/szkolenia dla siebie i swoich pracowników, gdzie szukać niezbędnej pomocy i informacji.

Spotkanie odbędzie się 22 maja 2018 r., w godzinach 14.00-16.30 w Opolskim Centrum Kultury, ul. Lubelska 30, Opole Lubelskie. Rejestrację rozpoczynamy  o 13.30. Zgłoszenia na spotkanie odbywają się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego

Jeśli chcesz zadać pytanie dotyczące spotkania, prosimy o kontakt pod numerami telefonu: (81) 88 66 126, -127; (81) 46 23 844 lub przesłanie go e-mailem, na adres: pulawy@feu.lubelskie.pl lub sylwia.szczesna@lawp.eu.

Szkolenie jest bezpłatne.

Dla kogo

Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką Funduszy Europejskich, a w szczególności przedsiębiorców, którzy chcą pozyskać środki na rozwój działalności gospodarczej (szkolenie dotyczy przede wszystkim możlowiści aplikowania o dofinansowanie w ramach Działania 1.3 Infrastruktura badawczo-rozwojowa w przedsiębiorstwach) oraz planują podnieść kwalifikacje swoje lub swoich pracowników, biorąc udział w dofinansowanych szkoleniach i kursach.

Organizatorzy spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Puławach

ul. Centralna 9
24-100 Puławy
tel.: 81 88 66 126 (127)
e-mail puławy@feu.lubelskie.pl 

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Wojciechowska 9a
20-704 Lublin
tel.: 81 46 23 844, 81 46 23 812 (831)
e-mail sylwia.szczesna@lawp.eu