Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Poniżej zamieszczamy materiały z warsztatów dotyczących udzielania zamówienie publicznego na SUMP w oparciu o generyczny OPZ. Spotkanie odbyło się w formie on-line i brali w nich udział uczestnicy pilotażu SUMP.

Generyczny Opis Przedmiotu Zamówienia oraz elementy SIWZ na opracowanie SUMP (wersja 1.0) 
Dokument ma charakter roboczy do wykorzystania przez Odbiorców wsparcia i może podlegać dalszym zmianom w toku realizacji Projektu.

Prezentacja z Warsztatów dotyczących udzielania zamówienia publicznego na SUMP w oparciu o generyczny OPZ (29 czerwca 2020 r.)  (PDF 2 MB) 

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z warsztatów, które udostępnł prowadzący warsztaty z ramienia firmy Wolański Sp. z o.o. - doradcy CUPT:

nagranie z warsztatów 

Równocześnie zachęcamy do zapoznania się i śledzenia nowej strony internetowej poświęconej Planom Zrównoważonej Mobilności Miejskiej: Wsparcie Planów Zrównoważonej Mobilności.
Dzięki niej wszyscy zainteresowani zrównoważoną mobilnością będą na bieżąco z przebiegiem i efektami części doradczej pilotażu realizowanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury, Centrum Unijnych Projektów Transportowych, Komisją Europejską i Inicjatywą Jaspers.