Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Fotowoltaika w budynkach wielorodzinnych – 13 czerwca kolejny webinar Doradców Energetycznych

Projekt Doradztwa Energetycznego (PDE) działa na terenie całej Polski. Na czerwcowy webinar zapraszają Doradcy Energetyczni z Poznania. Tym razem tematem będzie „Fotowoltaika w budynkach wielorodzinnych – technika i finansowanie”. Uczestnictwo jest bezpłatne. Jeszcze możesz się zapisać!

Grafika informująca o webinarze 13 czerwca

Grafika: MFiPR

Jakie korzyści płyną z inwestycji w fotowoltaikę w budynkach wielorodzinnych? Z jakich programów wsparcia mogą korzystać wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe? Między innymi na te pytania znajdą odpowiedź uczestnicy czerwcowego webinaru. Trwa rejestracja Organizatorzy zapewniają, że – wzorem poprzednich spotkań – zapis tego webinaru także będzie można znaleźć później na stronie PDE.

Ok. 350 000 porad i konsultacji udzielono do tej pory w Projekcie Doradztwa Energetycznego. Ta liczba rośnie z każdym miesiącem, a zainteresowanie spotkaniami i konsultacjami jest cały czas duże.

Doradcy Energetyczni zorganizowali dotąd spotkania, które dotyczyły m.in. spółdzielni energetycznych, wentylacji w domach jednorodzinnych, pomp ciepła czy ochrony cieplnej budynków.

Projekt Doradztwa Energetycznego jest finansowany z Funduszy Europejskich Programu Infrastruktura i Środowisko.