Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Tak się robi promocję! Oto przewodnik po najlepszych praktykach

„Dobre praktyki w promowaniu projektów unijnych wspieranych z Programu Infrastruktura i Środowisko – przewodnik dla początkujących i średniozaawansowanych” to publikacja, która powstała, by inspirować. Powinien po nią sięgnąć każdy, kto odpowiada za komunikację w projektach finansowanych z Funduszy Europejskich.

Okładka publikacji „Dobre praktyki w promowaniu projektów unijnych wspieranych z Programu Infrastruktura i Środowisko – przewodnik dla początkujących i średniozaawansowanych”

Kilkanaście lat obecności Funduszy Europejskich w Polsce pozwoliło zgromadzić ogromne doświadczenie w promowaniu unijnego wkładu w polskie inwestycje. Warto sięgać po to doświadczenie, planując projekty na kolejne lata. Pytajmy zatem tych, którzy wiedzą, jak skutecznie promować Fundusze Europejskie. My zapytaliśmy! O najlepszych, najskuteczniejszych i najciekawszych działaniach promocyjnych opowiedzieli beneficjenci Programu Infrastruktura i Środowisko. Specjalnie na potrzeby publikacji „Dobre praktyki w promowaniu projektów unijnych wspieranych z Programu Infrastruktura i Środowisko – przewodnik dla początkujących i średniozaawansowanych”.

W przewodniku znajdują się przykłady, jak można poradzić sobie z promocją projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich. Z ok. 4 tysięcy projektów, które są lub były realizowane w Programie Infrastruktura i Środowisko, wybraliśmy tylko kilka – mamy nadzieję, że będą one bardzo inspirujące!

Zachęcamy do dalszych poszukiwań – świetnych przykładów dobrze prowadzonych działań informacyjno-promocyjnych jest naprawdę mnóstwo. Takie dobre praktyki będziemy publikować również na stronie internetowej.

A przewodnik można poczytać w naszym serwisie.

***

Chcecie pochwalić się Waszymi działaniami komunikacyjnymi i zasilić naszą bazę inspirujących dobrych praktyk? Zapraszamy do kontaktu: infopromopoiis@mfipr.gov.pl